+420 732 827 906
info@sylviesamsonova.cz

Kurzy

Obchod jako hra:

Už máte taky dost všech čtyř, sedmi, dvanácti či kolika kroků prodeje? Už odmítáte poslouchat pořád dokola, jak musíte u obchodu „toto“ a nesmíte „toto? Pak se začtěte dál .-)

Během svojí dvacetileté praxe jsem absolvovala stovky různých obchodních a manažerských školení od různých školitelů. U většiny z nich platilo, že nebyli „ v terénu“ deset a více let. Opravdu takový člověk má tu „přidanou hodnotu“ kterou hledáte ? Opravdu funguje to, co říká? Kdy Váš lektor naposledy sám něco „prodal“?

Zeptejte se mě! Já jsem něco naposledy prodala tento týden v pondělí. Vždy jsem patřila a patřím mezi TOP obchodníky i manažery. Nebudu Vás učit žádné „kroky“ prodeje a další „voloviny“, protože nevím jak vy, ale já si je nikdy nepamatovala. Naučím Vás, jak mít obchod jako hru, jak obchodovat tací, jací jste. A budete patřit mezi nejúspěšnější obchodníky i Vy.

Po školení budete umět:
– Naučíte se unikátní systém pro dohodnutí schůzky s klientem (i po telefonu), Vaše úspěšnost se zvýší na 80-90%, čímž snížíte výrazně počet těch, které máte oslovit
– Naučíte se prodávat přirozeně, jednoduše a efektivně. Vaši klienti Vás budou mít rádi, budou se k Vám vracet a budou Vás doporučovat.

Ještě drobnost na závěr:
Myslíte, že každý z nás může být vědcem? Že každý z nás může být instalatér? Že každý z nás může být letec v armádě? Ne? Tak to máme stejný názor, a já doplním, že ani každý člověk nemůže být obchodník. Obchodníkem buď jste anebo nejste. Pokud jste, pomůžu Vám probudit Váš talent, pokud ne, tak najdeme jinou cestu, kde budete šťastnější ,-)

Jedinečné školení přirozeného obchodníka, letos pouze 1x v Brně a 1x v Praze, nenechte si jej ujít a rezervujte si místo ještě dnes!

Vystupte z davu a dělejte obchod tak, jak si 21. století zasluhuje ,-)

Vidíme se v Brně dne 26.03.2019 v době 9-16 hod., cena 2.890 Kč? PLNĚ OBSAZENO!
nebo
se vidíme v Praze dne 28.03.2019 v době 9-16 hod. , cena 2.890 Kč? PLNĚ OBSAZENO!

Počet účastníků kurzu je omezen. Zajistěte si svoje místo včas.

Ušijeme Vám to na míru!

Jaké metody při naší práci používáme: 

• Koučink

• Mentoring

• Poradenství, Konzultace

• Workshopy, Brainstormingy

• Trénink nejen v učebnách, ale i v praxi – v reálném prostředí

• Prožitkové hry s převedením poznaného do praxe

• Techniky neurolingvistického programování a vlastní systém emočních rovnic

• Mentální tréninky

• Zážitkové učení hrou

Testy silných a slabých stránek osobnosti:

Znáte svoje silné a slabé stránky? Na níže uvedených odkazech si můžete ZDARMA a online testy sami vyzkoušet, a to včetně vyhodnocení testů. První test je v angličtině, ostatní jsou v češtině.

Test osobnosti od Tony Robbins ↓

Přejít na test osobnosti

Test osobnosti od Za Rohem ↓

Přejít na test osobnosti

Test podle Davida Danielse ↓

Přejít na test → Vyhodnocení

Test: Jaké pudy ve Vás dřímají ↓

Přejít na test experiment