fbpx
+420 732 827 906
info@sylviesamsonova.cz

Nakouknout tak do hlavy muže…

Nakouknout tak do hlavy muže…

Tohle určitě každou dívku, dámu, ženu někdy napadlo. Nakouknout pod pokličku toho, jak muži přemýšlejí, proč říkají to, co říkají a jak to vlastně myslí?

Znáte to všechny, zamilujeme se, on je prostě báječný ve všem, chová se přesně, jak jsme si vysnily a dokonce to někdy vypadá, že nám čte i myšlenkyheart Jenže po nějaké době odezní “chemické” reakce v nás i v něm a my někdy tápeme, jak to ten náš s námi vlastně má?

Vědci zkoumali jistou část mužské populace a zjistili následující:

1) Čeho si muži nejvíce cení?

Zdraví, a to v celých 76%, následovala Rodina (71%) a na třetím místě s 59% Láska. Jen pro zajímavost Sex byl až na pátém místě s 15%.

2) Jak jsou na tom se sebevědomím?

12% mužů uvádí, že problém se sebevědomím nemá, celých 42% uvedlo, že zcela výjimečně, a pouhých 10% uvedlo, že často problém se svým sebevědomím řeší.

3) Na dotaz, zda by pánové na sobě něco změnili odpověděli takto:

30% uvedlo, že neví, 23% uvedlo, že nic, 17% uvedlo svoji váhu, pouhá 3% by vylepšilo svůj fyzický vzhled, a tolerantnější chtěl být pouze 1 respondent smiley

4) Na dotaz, zda si o sobě pánové myslí, že jsou pohlední zněly odpovědi takto:

40% mužů sdělilo, že to neřeší, 27% řeklo, že ano a 7% nevědělo

5) Dotaz, zda pánové mají smysl pro humor vyzněl takto:

43% spíše ano, 41% rozhodně ano, pouze 1 respondent sdělil ne

6) A to nejdůležitější, jaká žena se mužům líbí?

37% potřebuje inteligentní ženu, 26% potřebuje, aby byla žena hezká (pro něj), 25% potřebuje u ženy toleranci, 24% aby byla žena vtipná a 23% aby byla veselá, následovalo starostlivá, chytrá, roztomilá, aktivní, sebevědomá, a tohle je zajímavé dámy: štíhlou ženu preferovalo 11% mužů a plnoštíhlou 8%, pouze 1 respondent zatrhl, že potřebuje ženu upovídanou.

Dámy, obrázek si uděláte samy, ale z výše uvedeného plyne jasné sdělení – pánové jsou se sebou spokojeni, neřeší každou vrásku či kilčo navíc, tohle bude fajn, když se od nich naučíme wink

A hlavně mějme na mysli, že máme být zejména veselé, protože veselá a vtipná je skoro to samé ne? A když to sečteme, tak je to jednozdnačně nejpožadovanější věc. A tak to by nás mohlo i bavit, co myslíte?

Mějte krásný den, a hlavně buďme veselé smiley

Vaše Sylvie

No Comments

Add your comment