fbpx
+420 732 827 906
info@sylviesamsonova.cz

OBCHOD JAKO HRA

Obchod jako hra

Už máte taky dost všech čtyř, sedmi, dvanácti či kolika kroků prodeje? Už odmítáte poslouchat pořád dokola, jak musíte u obchodu „toto“ a nesmíte „toto? Pak se začtěte dál .-)

Během svojí dvacetileté praxe jsem absolvovala stovky různých obchodních a manažerských školení od různých školitelů. U většiny z nich platilo, že nebyli „ v terénu“ deset a více let. Opravdu takový člověk má tu „přidanou hodnotu“ kterou hledáte ? Opravdu funguje to, co říká? Kdy Váš lektor naposledy sám něco „prodal“?

Zeptejte se mě! Já jsem něco naposledy prodala tento týden v pondělí. Vždy jsem patřila a patřím mezi TOP obchodníky i manažery. Nebudu Vás učit žádné „kroky“ prodeje a další „voloviny“, protože nevím jak vy, ale já si je nikdy nepamatovala. Naučím Vás, jak mít obchod jako hru, jak obchodovat tací, jací jste. A budete patřit mezi nejúspěšnější obchodníky i Vy.

Po školení budete umět:

– Naučíte se unikátní systém pro dohodnutí schůzky s klientem (i po telefonu), Vaše úspěšnost se zvýší na 80-90%, čímž snížíte výrazně počet těch, které máte oslovit
– Naučíte se prodávat přirozeně, jednoduše a efektivně. Vaši klienti Vás budou mít rádi, budou se k Vám vracet a budou Vás doporučovat.

Ještě drobnost na závěr:

Myslíte, že každý z nás může být vědcem? Že každý z nás může být instalatér? Že každý z nás může být letec v armádě? Ne? Tak to máme stejný názor, a já doplním, že ani každý člověk nemůže být obchodník. Obchodníkem buď jste anebo nejste. Pokud jste, pomůžu Vám probudit Váš talent, pokud ne, tak najdeme jinou cestu, kde budete šťastnější ,-)

Vystupte z davu a dělejte obchod tak, jak si 21. století zasluhuje ,-)

POPTAT kurz nyní