+420 732 827 906
info@sylviesamsonova.cz

Reference

Jsem sama sebou, na nic si nehraju.

Sonia Edde

Moderátorka

Sylvii jsem poznala nejdříve jako koučku a díky ní a její práci, jsem si uvědomila, kdo vlastně jsem a kam směřují mé kroky, za to Vám Sylvi patří veliké díky. Na základě této spolupráce, jsem pak navštívila také několik kurzů, které Sylva vedla a nezbývá než vám ji vřele doporučit! Jako koučka byla přísná, ale při školení dokáže zábavnou a zajímavou formou předat informace tak, že si je opravdu zapamatujete! Navíc musím podotknout, že je hlavně úžasný, upřímný a empatický člověk s velkým srdíčkem a určitě i proto, je ve své práci tak úspěšná! Sylvie je človek na svém místě a za mě je to 6 hvězdiček z 5. ????

Ing. Antonín Zpěvák

Ředitel agentury v Uherském Hradišti
ČSOB Pojišťovna, a.s.

Milá Sylvie,
děkujeme za výbornou přednášku. Byla záživná, zábavná, zajímavá, podnětná, nabytá spoustou informací nutících k zamyšlení, zda to, co a jak jsme dosud dělali bylo správné, a zda by nestálo opravdu za to změnit naše zažité návyky.
Všichni lidé z mého týmu byli přednáškou nadšeni a určitě budeme chtít pokračování.

Ing. Petr Tomášek

Regionální ředitel
Československá obchodní banka, a.s.

Se Sylvií Samsonovou jsem spolupracoval v rámci skupiny ČSOB. Oceňuji schopnost nastavit pravidla spolupráce a lidský přístup.

Martina Marušková

Majitelka květinářství

Paní Sylvie je sympatický a empatický profik s úsměvem na rtech. Má spoustu pozitivní energie, díky které vám pomůže najít směr v každé situaci.

Petr Lacina

Technický ředitel
UNIS COMPUTERS, a.s.

Se Sylvou se znám již několik let. Nikdy jsem si, ale nedokázal představit, že bych někdy využil její služby z oblastí, kterým se, mimo jiné, věnuje – partnerské vztahy, rodina, děti.
Shodou nepříznivých okolností, které se udály v mém životě, jsem byl „nucen“ její znalosti, hlavně pak zkušenosti využít a absolvovat s ní několik plodných a užitečných sezení.
Tyto sezení mě pomohli zásadním způsobem nastartovat řešení mého osobního problému. Po této zkušenosti říkám všem v mém okolí, ač jsem s tím někdy až otravný, nechte si pomoci, není to ostuda ba naopak, je to výraz silné vůle se pokusit vyřešit svůj problém ať už profesní či osobní. Třetí nezúčastněná osoba, vám dovolí se na problém podívat s odstupem a jak praví „klasik“, nastaví vám pověstné zrcadlo.