fbpx
+420 732 827 906
info@sylviesamsonova.cz

Reference

Ráda Vám pomůžu najít cestu ke šťestí. 

Sonia Edde

Moderátorka

Sylvii jsem poznala nejdříve jako koučku a díky ní a její práci, jsem si uvědomila, kdo vlastně jsem a kam směřují mé kroky, za to Vám Sylvi patří veliké díky. Na základě této spolupráce, jsem pak navštívila také několik kurzů, které Sylva vedla a nezbývá než vám ji vřele doporučit!

Jako koučka byla přísná, ale díky tomu jsem si spoustu věcí urovnala v hlavě, nenechala mě “změnit směr”. 

Při školeních byla vždy zábavná,  dávala spoustu příkladů a příhod, takže si je opravdu zapamatujete! Navíc musím podotknout, že je Sylva hlavně úžasný, upřímný a empatický člověk s velkým srdíčkem a určitě i proto, je ve své práci tak úspěšná! Sylvie je člověk na svém místě a za mě je to 6 hvězdiček z 5. 🙂

Petr Lacina

Technický ředitel
UNIS COMPUTERS, a.s.

Se Sylvou se znám již několik let. Nikdy jsem si, ale nedokázal představit, že bych někdy využil její služby z oblastí, kterým se, mimo jiné, věnuje – partnerské vztahy, rodina, děti.

Shodou nepříznivých okolností, které se udály v mém životě, jsem byl „nucen“ její znalosti, hlavně pak zkušenosti využít a absolvovat s ní několik plodných a užitečných sezení.

Tyto sezení mi pomohly zásadním způsobem nastartovat řešení mého osobního problému. Po této zkušenosti říkám všem v mém okolí, ač jsem s tím někdy až otravný, nechte si pomoci, není to ostuda ba naopak, je to výraz silné vůle se pokusit vyřešit svůj problém ať už profesní či osobní.

Třetí nezúčastněná osoba, vám dovolí se na problém podívat s odstupem a jak praví „klasik“, nastaví vám pověstné zrcadlo.

Martina Marušková

Majitelka květinářství

Paní Sylvie je sympatický a empatický profik s úsměvem na rtech. Má spoustu pozitivní energie, díky které vám pomůže najít směr v každé situaci.

Katka Dvořáková

Spokojená klientka

Na každé setkání se Sylvou jsem se velice těšila, pomohla mně najít rovnováhu v osobním životě a velmi dobře se mi s ní spolupracovalo.

Ing. Petr Tomášek

Regionální ředitel
Československá obchodní banka, a.s.

Se Sylvií Samsonovou jsem spolupracoval v rámci skupiny ČSOB. Oceňuji schopnost nastavit pravidla spolupráce a lidský přístup.

Ing. Antonín Zpěvák

Ředitel agentury v Uherském Hradišti
ČSOB Pojišťovna, a.s.

Milá Sylvie,
děkujeme za výbornou přednášku. Byla záživná, zábavná, zajímavá, podnětná, nabytá spoustou informací nutících k zamyšlení, zda to, co a jak jsme dosud dělali bylo správné, a zda by nestálo opravdu za to změnit naše zažité návyky.

Všichni lidé z mého týmu byli přednáškou nadšeni a určitě budeme chtít pokračování.

Martin Nekarda

Spokojený klient

Od dětství jsem měl problémy s učením a poruchou pozornosti. Všechny problémy kulminovaly při prvním studiu na vysoké škole, které jsem pak nezvládnul.
Byl jsem přesvědčený, že VŠ pro mě není, že ji nemám šanci vystudovat.

S paní Samsonovou jsem se seznámil úplnou náhodou na recepci, kde jsem pracoval. Po zjištění, čemu se věnuje, jsem se objednal na konzultaci. Těch několik málo hodin mi změnilo život.

Paní Samsonová má důkladné znalosti, které umí dobře uplatnit. Naučil jsem se sám nad sebou vítězit a přestat nenávidět své nedostatky, ale naopak důsledně těžit z předností.

Trpělivě se mnou prošla všechny problémy, které jsem nikdy nikomu do té doby neřekl. Pomohla mně naučit se učit. Trápilo mě, že mi lehká mozková dysfunkce ztěžuje život. Vždy mě omezovala.

Po konzultaci jsem si uvědomil, že ji jsem schopen porazit. Přesvědčila mě, abych se na VŠ přihlásil podruhé. Vyhnul jsem se chybám a dokončil ji. Rozdíl mezi prvním studium a druhým byl nepopsatelný. V prvním studiu jsem se učil od rána do večera, ale známky tomu neodpovídali.

Po radách, které mi laskavě udělila, jsem do stal své první A z jedné z nejtěžších zkoušek. Přidal jsem ještě jedno a dosáhl nejlepšího výsledku u souhrnné zkoušky z 20. století, kdy jsem byl schopen prostudovat a naučit se obsah 20 knih. Naučila mně udělat si efektivní výpisky z tlustých knih. Studium mě začalo více bavit.

Naučila mě jinak myslet. Uvědomil jsem si širší souvislosti a jejich uplatnění. Přestal jsem se trápit nepodstatnými věcmi a naučil jsem se soustředit pouze na důležité. Jenom díky ní jsem dneska bakalář. Pokud bychom e nepotkali, studium bych nikdy nedokončil.

Paní Samsonové patří ten nejhlubší dík. Uvědomil jsem si, že život není boj, naučila mě ho prožít, ne přežít. Stal jsem se mnohem úspěšnější, sebevědomý. Došlo u mě k úplné proměně podstaty hloubkového vnitřního myšlení.