fbpx
+420 732 827 906
info@sylviesamsonova.cz

SPOLU příprava na rodinu

SPOLU příprava na rodinu

Pojďte se připravit na zásadní životní změnu ,-)
Pojďte se těšit a udržet si svoji partnerskou lásku i po příchodu miminka.

Seminář je určen párům, které:
Jsou v očekávání potomka, a chtějí se připravit na tuto životní změnu tak, aby vytvořili harmonický a láskyplný vztah spolu i s dítětem.

Mají doma menší či větší děti a díky nim na sebe mají tak “málo” času, postupně se jim vytrácí společné chvilky a rádi by svůj partnerský vztah znovu nastartovali správným směrem, aniž by to jakkoliv narušilo chod rodiny.


Ano, za pouhé dva dny “práce” jde připravit se na zásadní změnu v životě každého člověka, tedy na příchod miminka, za stejnou dobu lze postavit na nohy vztah, který možná díky neshodám týkajících se dětí už utrpěl nějaké šrámy.

Páry se zde připraví na to, jak se změní život a jejich vztah včetně intimity s příchodem miminka, naučí se jak najít kompromis ve výchově, postojích a přístupu k dítěti. Na semináři také probereme vývojové fáze dětí, v jakém věku čím procházejí, na co se tedy připravit, jak na co reagovat. Seminář bude plný tipů, které vedou k rozvoji dítěte a zároveň udržení si harmonického partnerského vztahu. 

Při seminářích využíváme zkušenosti z naší partnerské a rodinné poradny, kterou již devátým rokem vedeme, kterou prošlo více než 700 spokojených párů. V naší poradně také pracujeme s dětmi, ať už po stránce výchovné, tak i v rámci školní přípravy (pracujeme i s dětmi se specifickými poruchami učení).

Nepotřebujete žádné zvláštní schopnosti, stačí, když budete chtít na svém vztahu a pohodovém rodinném zázemí pracovat. V rámci víkendu Vás provedeme praktickými každodenními rituály, kdy klademe důraz na praktičnost, abyste vše mohli používat hned doma.

Těšit se můžete na témata:
Muži se rodí jako hrdinové a ženy jako víly.
Komunikace, aneb konečně si vzájemně porozumíte a naleznete shodu.
Partnerská důvěra.
Sexualita vás dvou.
Vývojové fáze u dětí.
Rituály vás dvou.
Rodinná pravidla a rituály.

Mnoho našich klientů uvádí, že bez dětí byl život takový jednodušší, že se jim musí až příliš přizpůsobovat, že nemají vůbec čas jeden na druhého, případně, že jsou tak utahaní za celý den, že nemají ani chuť či energii se milovat. Taktéž mnoho klientů uvádí, že se snaží mít k dětem kamarádský přístup, ale že děti toho zneužívají a tak mají obavy, aby svému dítěti nechali prostor na rozvíjení se, avšak v udržitelných mezích.

Pojďte prožít šťastný život SPOLU, spolu protože spolu být chcete, protože spolu budete šťastní, zamilovaní a spojení. SPOLU, protože chcete svoje děti naučit, jak mít šťastný vztah a přitáhnout štěstí do svého života.

Výklad bude probíhat společně, s každým párem proběhne během víkendu i individuální konzultace a máme pro vás připraveno mnoho láskyplných úkolů, kdy některé z nich budete plnit v soukromí, jiné společně.

Seminářem vás provede hlavní koučka a ředitelka partnerské poradny SPOLU paní Mgr. Sylvie Samsonová, MSc se svými kolegy.

Pojďte i vy posunout svůj vztah do harmonie a vědomé lásky.

Délka školení: 
2 dny
25. – 26. – 07. 2020 v Brně

Přesná adresa místa konání bude účastníkům zaslána do emailu.

Sobota od 10:00 hod. (příchod od 9.30) do cca 19 hod.
Neděle od 10:00 hod. (příchod od 9.30) do cca 19 hod. 

Cena školení: 
5.990 Kč

Cena obsahuje: 
Seminář, výklad, workshop.
Hry některé přímo na semináři, jiné dostanete “na doma” ,-)
Výukové materiály.
Individuální konzultace páru.


Jídlo a nápoje během celého dne (před konáním semináře se účastníků dotazujeme na jejich preference, jídelníček tedy bude pro každého upraven dle jeho potřeb a přání).
Pojďte svůj vztah posunout do nové dimenze, kterou Vám budou závidět všichni okolo Vás. Zamilujte se znova do stejné osoby, mnohem důvěrněji než jste si uměli představit. Pojďte tak být vzorem nejen pro okolí, ale zejména pro Vaše děti, které se od Vás přirozeným rodinným životem učí “jak to má doma v rodině být”.


Těšíme se na vás ,)


Objednat kurz nyní