fbpx
+420 732 827 906
info@sylviesamsonova.cz

CO SI PŘEJEŠ, TO DOSTANEŠ

CO SI PŘEJEŠ, TO DOSTANEŠ

Pokud něco opravdu chcete, tak to dřív nebo později i dostanete…

Naše podvědomí má obrovskou sílu. Existuje několik studií o tom, kde bylo prokázáno, že v momentě, kdy náš mozek „něco chce“ (rozumějte: my si něco přejeme, a přejeme si to tak silně, až se nám naše přání dostane do části mozku, kde máme naši „podvědomou část“), tak to dostane. V některých studiích lze najít, že danou „věc“ k sobě přitáhnete do 1 roku od okamžiku, kdy se ocitne přání v podvědomí.

Takže pokud se mě klienti ptají, zda si mohou „přitáhnout“ do života nového partnera, práci, peníze… ano, mohou, jen je potřeba domyslet vše důkladně. Celý proces, pokud ho popíšu jednoduše, funguje tak, že si vizualizujete svoje přání (ideální je si namalovat, po čem toužíte, či si najít fotografii, nebo si alespoň napsat nějaké body svého přání), denně byste měli usínat s myšlenkou na „toto“ přání. Proč usínat? Protože právě ve spánku náš mozek zpracovává maximum informací, které ten den zažil a v podstatě si je „třídí“, něco „vyhodí do koše“, něco uloží na později, co kdyby se to mohlo hodit a pak vybere něco, o čem se Vám začne zdát (tedy něco, na čem mozek opravdu pracuje a co se dostává do podvědomí).

Většinou po cca 21 dnech tohoto procesu se dostává dané „téma“ do podvědomé části mozku. Určitě je potřeba svoje přání co nejvíce konkretizovat, například, pokud si chcete přivolat do života partnera, tak si napište pár bodů a každý den byste si měli tyto body před spaním přečíst a ideálně je doplňovat = konkretizovat. Jak takové „přání“ formulovat Vám ukážu na příkladu paní Sandry, která si chtěla po rozvodu do života přivolat nového partnera. V seznamu pište to, co chcete, nikoliv to, co nechcete ,-) Sandřin bývalý manžel byl posledních 8 let jejich vztahu nezaměstnaný, doma pomohl s domácími pracemi, o víkendech měl svůj program s kamarády a tak nějak se ze vtahu vytratila láska… Sandřin seznam obsahoval například:

 • Tmavý typ
 • Silná osobnost
 • Musí umět vydělat peníze
 • Musí být aktivní v posteli
 • Věk 38-45 let
 • Pracuje ve vedoucí funkci nebo lépe, podniká
 • Měl by mít aspoň jedno dítě a děti musí mít rád
 • Sportuje

Sandra se svým přáním o novém partnerovi zabývala každý den, a i když jí to přišlo za hodně dlouho, před týdnem ho potkala (po 3 měsících od okamžiku, kdy se rozhodla, jakého partnera chce). Nebyla to láska na první pohled, ale „něco“ tam bylo. Pánovi budeme říkat třeba golfista, neboť ho potkala v golfovém klubu, kam svojí kamarádce nesla nějaké pracovní materiály. Kamarádka je seznámila, vyměnili si svoje telefonní čísla. Nejdřív ji ani nenapadlo, že to je „ON“.. ale golfista začal psát smsky, začali se při nich usmívat a rande na sebe nenechalo dlouho čekat…

Sandra je šťastná, celá rozkvetla, sálá z ní spousta energie… jen říkala, že má opravdu velmi silnou osobnost, že v podstatě asi vždy musí být „po jeho“…

Dalším příkladem může být můj klient Martin, který je podnikatel a zrovna měl ne zcela úspěšné období, Martin si přál, aby vyhrál ve Sportce, přál si, aby mohl doplatit úvěr na bydlení… Vyhrál 350 tisíc, což mu pokrylo úvěr ze stavebka, který měl na byt. Martin má se svojí rodinou byt v penzionu, který provozují, a většinu úvěru má na svoje IČO, tedy na podnikání… Dostal tedy přesně to, co si přál ,-)

Pokud něco opravdu chcete, začněte na tom pracovat, návod máte ,-) Jenom znova připomínám, konkretizujte každý den, upřesňujte, ať dostanete přesně to, co opravdu chcete 

Mějte báječné dny

S úctou

Sylvie

Comments: 2

 1. Lucka napsal:

  Krásný den Sylvie,
  přiznávám, že toto opravdu funguje. Půl roku jsem ve svém životě taky měla chlapa, o kterém jsem si myslela, že je ten pravý. Vlastně myslím si to pořád, jen on se teď rozhodl jít svou cestou, protože ještě než mě poznal, měl plán a ten si chce splnit. Teď tvrdí, že jsme si už dali, co jsme si dát měli. Já tvrdím, že zdaleka ne. Každopádně nechám ho jít. Nic jiného mi stejně nezbývá. I když vím, že bez něj taky budu šťastná, napadá mě myšlenka, zda se stejným postupem dá ten muž přivolat časem zpět? 🙂 Protože jak říkám, vím, že jsme si zdaleka nedali všechno a i když se teď projevuje jeho silné chlapské ego, vím a cítím, že my dva máme být spolu.
  Mějte krásné dny a budu ráda za reakci 🙂

  • Milá Luci,
   již několikrát jsem zažila, že to funguje i opakovaně. Většinou to trvá trošku déle než poprvé, ale zafungovalo to také.
   Mějte pohodové dny 🙂 Sylvie

Comments are closed.