fbpx
+420 732 827 906
info@sylviesamsonova.cz

SPOLU partnerský manuál I.

SPOLU partnerský manuál

NOVÝ ONLINE SEMINÁŘ

POJĎTE SE ZNOVU ZAMILOVAT. ZNOVU DO STEJNÉ OSOBY, ALE TENTOKRÁT TAK NĚJAK “JINAK”. VÍC, HARMONICKY, LÁSKYPLNĚ A VĚDOMĚ. 

Seminář je určen párům, které:
Jsou šťastné, avšak možná cítí, že “stereotyp jim klepe na dveře” a tak si chtějí “pojistit”, že se k nim domů nedostane.

Zrovna neprochází nejšťastnějším obdobím, mají za sebou zklamání a možná jsou i v krizi.

Ano, jde postavit váš vztah znovu na nohy, vztah, který jste se už dost možná chystali “odpískat”. Páry, které jsou šťastné naučím, jak si svoje štěstí udržet a zamilovat se do sebe znova a znova. Na kurzu vás naučím metody, které nás ve škole ani doma nenaučili, a které dokáží postavit Váš vztah pevně na nohy. Při semináři využívám zkušenosti z naší partnerské poradny, kterou již devátým rokem vedeme, a kterou prošlo více než 700 spokojených párů.

Pokud například jste nyní bez parnera nebo váš partner zrovna nechce seminář vidět, vůbec to nevadí. Je dost věcí, které můžete začít dělat jinak a hned už vy sami. Tím, že začnete dělat některé věci “jinak”, výrazně ovlivníte vaše “spolu”. 


Nepotřebujete žádné zvláštní schopnosti, stačí, když budete chtít na svém vztahu pracovat. V rámci semináře Vás provedu jednotlivými kapitolami = oblastmi vztahu, v každé z nich mám pro vás přippravenu hru. Seminář je protkán praktickými každodenními rituály, kdy kladu důraz na praktičnost, tedy žádná teoretická moudra nečekejte, čekejte podněty, které můžete zavést do svého života hned. 


Těšit se můžete na témata:
Jak funguji já. 
Jak funguje my. 
Jak fungují muži a jak fungují ženy. 
Komunikace, aneb konečně si vzájemně porozumíte.
Sexualita vás dvou.
Rituály vás dvou.
Streotypy jsou fajn. 


Mnoho našich klientek v partnerské poradně uvádí, že ani po několikaletém vztahu nejsou schopny při milování dosáhnout vyvrcholení. Mnoho našich klientů uvádí, že jejich partnerky dost často “bolí hlava”. Na našem semináři se naučíte změnit právě i tyto (a nejen) stavy.


Pojďte prožít šťastný život SPOLU, spolu protože spolu být chcete, protože spolu budete šťastní, zamilovaní a spojení.

Našim seminářem prošlo již více než 80 párů ve formě “osobního semináře”, možná jste na náš kurz také chtěli přijít, ale byl daleko, nebo v nevhodný termín anebo jste zrovna byli bez partnera. Nyní si kurz můžete užít v klidu domova, v soukromí. 

Seminářem vás provede hlavní koučka a ředitelka partnerské poradny SPOLU paní Mgr. Sylvie Samsonová, MSc.

Pojďte i vy posunout svůj vztah do harmonie a vědomé lásky.

Délka školení
Online – je tedy na vás, zda kurz shlédnete celý najednou, nebo si jej “naporcujete” ,-)
 
Celý seminář má dohromady 90 minut, je však rozdělen do 8 samostatných kapitol, takže si můžte kurz maximálně přizpůsbit svým potřebám. 

Cena školení

Cena činí 1.490 Kč 

Cena obsahuje: 
Seminář, výklad.
Her pro vás máme připraveno hned několik, každá z nich vám přinese nové poznání o vás. 
Pracovní sešit – abyste kurz vytěžili maxiálně, tak jsem pro vás připravila i pracovní sešit, jeho použití záleží na vás. 


Pojďte svůj vztah posunout do nové dimenze, kterou Vám budou závidět všichni okolo Vás. Zamilujte se znova do stejné osoby, mnohem důvěrněji než jste si uměli představit. Pojďte tak být vzorem nejen pro okolí, ale zejména pro Vaše děti, které se od Vás přirozeným rodinným životem učí “jak to má doma v rodině být”. 

OBJEDNAT kurz nyní