fbpx
+420 732 827 906
info@sylviesamsonova.cz

Je ON ten pravý/ ONA ta pravá?

Je ON ten pravý/ ONA ta pravá?

Každý z nás by chtěl znát odpověď na tuto otázku. Existuje několik způsobů, jak zjistit odpověď na tuto otázku, tak tady jeden “rychlý”  návod pro Vás je:

Každý někdy ve vztahu zapřemýšlí, zda jeho protějšek za ten “boj” stojí. Žádný delší vztah není bez poskvrny, jsou období zamilovanosti, vášně, pohody, vítězství, úspěchů, ale také období smutnější a nervoznější. Život je pestrý, jak říká jeden můj moudrý kamarád, chcete si vyzkoušet, zda Váš partner stojí za to, abyste s ním strávili i ty náročnější období?

Odpovídejte podle sebe, jak to cítíte, ne tak, jak myslíte, že odpoví Váš parner – pak byste zjsitili, jak znáte svého partnera, ale ne, zda je ten pravý ,-)

Zde najdete jednoduchý návod, ZEPTEJTE se svého partnera na níže uvedené otázky a zároveň si na ně odpovězte sami, tak, abyste odpovědi toho druhého neviděli. Pak si vaše vzájemné odpovědi porovnejte.

1) Vyhráli jste ve sportce milion korun, jak s ním naložíte?

2) Existuje případ, kdy by se dala nevěra odpustit? Pokud ano, jaký?

3) Kolik chcete mít dětí? Pokud už máte děti velké a další neplánujete, tak pro Vás platí otázka: Co za domácího mazlíčka/y si pořídíte a kdy?

4) Jak často se chcete milovat?

5) Jaký je Váš názor na sexuální hračky? Jakou chcete vyzkoušet?

6) Vašemu partnerovi přišla exekuce na 500 tis. za půjčku, o které jste nevěděli, jak to budete řešit?

7) Večer si vyberete koukání na TV, čtení knížky nebo posilovnu?

8) Váš parner s Vámi chce zkusit tandemový seskok, jak zareagujete?

9) S Vaším partnerem chcete vyzkoušet novou polohu/novou hračku… při milování, jak na to zareaguje?

10) Váš partner miluje styl muziky, který nesnášíte (operní, dechovku, house…), jak vyřešíte jeho pozvání na koncert právě tohoto žánru?

11) Jak vypadá Váš vysněný víkend?  Naplánujte si celou sobotu a neděli celodenní program ,-)

12) Na jakou barvu chcete vymalovat obývací pokoj a ložnici?

13) Napište 3 vlastnosti, kterých si na sobě ceníte

14) Napiště 3 vlastnosti, kterých si ceníte na parnerovi

15) Vaše oblíbené jídla – napište alespoň tři

16) Kdo má ve Vašem vztahu “hlavní slovo”?

17) Potřebujete nutně domů koupit ledničku, sedačku, TV – avšak máte peníze jen na jednu věc, kterou upřednostníte?

18) Co Váš partner miluje?

19) Co Váš parner nesnáší?

20) Napište 3 věci (ne osoby, fakt věci), které byste zachránili z bytu/domu?

Pokud jste alespoň na 80% ve svých odpovědích stejného názoru, pak věřte, že Váš partner stojí za všechny “boje”, které život přinese ,-)

Pokud jste ve svých odpovědích stejného názoru mezi 60% – 80%, pak také Váš partner za ten  “boj” stojí. Jen je třeba nalézt nějaké kompromisy, test Vám odhalil okruhy života, ve kterých se zcela neshodujete a proto bude fajn zde trošku společně “zamakat”.

Pokud jsou odpovědi ve 40% – 60% stejné, tak Váš vztah je na rozhraní, tzn. že pokud oba dva “zabojujete” a začnete na svém vztahu pracovat, tak se uzdraví a bude fungovat, nezbytná ale je v tento moment spolupráce a chtění obou partnerů na vztahu pracovat.

Pokud jsou Vaše odpovědi “shodné” nižší než 40%, tak můžete zkusit poradnu, ale upřímně – je zde jen 10% šance na uzdravení vztahu. A bude to stát oba partnery hooodně sil.

Zajímá Vás více ? Chcete se sami nebo s parnerem zastavit a popracovat na svém vztahu? Uvízli jste na “mrtvém bodě” a potřebujete trošku “pošťouchnout”? Potřebujete si “uklidit v hlavě” a roztřídit myšlenky ohledně svého partnera? Chcete se dozvědět více o tom, co Vaše odpovědi o Vás vypovídají?

Neváhejte se objednat do naší partnerské poradny ,-) Těšíme se na Vás!

Přeji Vám krásné dny, Vaše Sylvie

No Comments

Add your comment