fbpx
+420 732 827 906
info@sylviesamsonova.cz

Styky s Etiennem 10.

Styky s Etiennem 10.

V minulém díle našeho deseti dílného seznamovacího cyklu jsme probrali „intimnosti“ ,-)

 

Dnes jsme v posledním díle našeho cyklu Styky s Etiennem a řekneme si, jak to udělat ve vztahu tak, aby vám vydržela „jiskra“ v něm navěky ,-) a to nejen v intimní oblasti.

 

Položili jste si někdy otázku v čem to je, že tolik párů upadne do stereotypu? A je jedno, jestli po dvou letech, pěti či deseti?

Zajímalo by vás, jak to udělat, aby se to vám nestalo?

 

Pak mám pro vás pár tipů z naší poradny. Jsou velmi jednoduché, zavést je můžete hned a nepotřebujete k tomu nic speciálního.

 

 • Jeden den v týdnu si naplánujte, že bude celý podle „něho“, táta jakožto hlava rodiny vymyslí celodenní program pro celou rodinu.
 • Další týden si to prohoďte a jeden celý den vymyslí a bude zase podle „ní“, a to opět komplet pro celou rodinu.
 • Kdy naposledy jste spolu vyrazili na „tajný výlet“? Co kdybyste třeba cestou z nákupu to vzali přes les, a tam v autě jako za mlada …?
 • Kdy naposledy jste si dali dárek „jen tak“? Bez výročí, bez narozenin, svátků, Vánoc… ? Může to být úplná maličkost, uvidíte tu reakci a štěstí v očích toho druhého.
Co vy a intimnosti?
 • Jak jste na tom v sexuální oblasti? Kdy naposledy jste zkusili něco „nového“? Něco, co jste nikdy nezažili, nezkusili? Můžete využít sex shopy, pustit si pro inspiraci porno, nebo si aspoň pro začátek koukněte na nějaký film, kterým se necháte inspirovat.
 • Kdy naposledy jste měli víkend jen vy dva sami pro sebe? Bez počítačů, tabletů, dětí, ideálně i bez mobilů ?  Ale chápu, že kdyby volali babičky atd., kvůli dětem je potřeba je mít, ale ne na pracovní věci. A odjeli jste někam, kde jste nikdy dřív nebyli? Nemusíte se nutně někde ubytovat, ale můžete třeba přespat v autě, projít si nějaké město či místo, kam jste se chystali a plánovali…
 • Aspoň jednou za půl roku buďte někým „jiným“, zahrajte si spolu hru, dejte si rande v restauraci či kavárně, a hrajte nějakou svoji roli, buď si ji můžete vybrat každý sám, nebo vám ji může dopředu vybrat partner, nebo si třeba můžete udělat lístečky s postavami a vždy si nějakou vylosovat ,-) po dobu „rande“ pak hrajte svoji roli, pokud jste zrovna Marylin Monroe, tak nejenže se tak na rande „vyladíte“, ale budete se tak i chovat, nebo alespoň tak, jak myslíte, že by se Marylin chovala.
 • Cílem je „zamést s nudou“, vyhnat ji z vašich dveří.
 • Dotýkejte se, pořád a stále, co nejvíce můžete. Pamatujte na základní pravidlo „kde končí dotek, končí i vztah“.
 • Při každém odchodu a příchodu si dávejte polibek, i když jste na sebe zrovna naštvaní, je to fakt důležité pro váš vztah.
 • Pokud máte neshodu, tak mám pro vás jednu od mojí babičky, ta říkala, že „vše se má schovat pod peřinou“, tak se tím řiďte, neboť statistiky hovoří jasně, dokud bude váš sexuální život naplněný, tak budete společně vždy hledat cestu k sobě ne od sebe.

 

 

Mějte hezké dny. Vaše Sylvie