fbpx
+420 732 827 906
info@sylviesamsonova.cz

Styky s Etiennem 3.

Styky s Etiennem 3.

V minulých dílech jsme probrali seznamování v práci a také seznamování přes přátele a rodinu, dnes se podíváme na seznamování přes seznamky.

 

Poměrně zajímavé je, že 65% párů se seznámilo na seznamce…

A 60% z nich tento fakt popírá a před přáteli a známými uvádí zcela jiný způsob seznámení se, prostě se „stydí“ za to, že se seznámili na seznamce. Já myslím, že to je velká škoda ,-) Co špatného či vadného je na seznámení se na seznamce? Mě teda upřímně nic nenapadá, přesto však lidé „mlží“.

A teď se zeptám jinak, co pozitivního je na seznámení se na seznamce? Já tam vidím hned několik výhod:

  • Když někoho oslovujete, tak víte, že ten dotyčný také hledá seznámení a seznámit se chce, takže máte uspořenou tu část „no já někoho mám“
  • Existují seznamky, kde si můžete vyfiltrovat a nastavit toho, koho hledáte. Tedy se vám nabízejí pouze partneři, kteří splňují vámi zadané parametry
  • Podle pár řádků poznáte, jestli ten na druhé straně je to, co hledáte, uspoří vám to spoustu času. Představte si, když byste chodili po ulici a s každým potenciálním partnerem byste měli pár vět prohodit, to by ale bylo času viďte ,-)
  • Na seznamkách se našlo spousta mých klientů, slavných osobností
  • Na seznamkách je spousta velmi chytrých a vzdělaných lidí, proč? Protože jsou profese, kdy trávíte mnoho času v práci (třeba lékaři, hasiči, právníci, majitelé firem….) a kde se mají seznámit? Mají na výběr balit klienty či kolegy, na někoho mrkat významně na semaforu, když čekají v autě na červené, anebo prostě jít na seznamku. Rozhodně tedy není pravdou, že by na seznamce byli ztroskotanci, jak jsem již několikrát slyšela. Seznamky jsou plné lidí, kteří jsou pracovně velmi vytížení a prostě nemají příležitost se dostat mezi lidi často, nechodí po diskotékách a barech, a tedy je toto pro ně v podstatě jediná solidní možnost se seznámit.

NAJDU TĚ

Seznamek najdeme několik, některé jsou lepší a některé horší. Celkové srovnání a rozbor seznamek najdete v mojí nové knize NAJDU TĚ, která vychází už 28.10. 2020, v předprodeji si ji můžete rezervovat nyní s poštovným zdarma na mém webu.

V dalším díle naše cyklu se podíváme na to, jak takové oslovení na seznamce (a nejen tam) probíhá, na co je potřeba dát pozor a co funguje. Takže příští týden se těšte na první dopisování si mezi Etiennem a Poštolko. Podíváme se, jak započne jejich příběh, který je plný vášně, ale také různých „ale“… ale o tom více až příště. Mějte hezké dny. Sylvie

 

 

 

 

 

No Comments

Add your comment