fbpx
+420 732 827 906
info@sylviesamsonova.cz

Styky s Etiennem 4.

Styky s Etiennem 4.

V přechozích dílech jsme se věnovali tématu „kde se seznámit“ a to včetně všech pozitiv i případných úskalí. Dnes se podíváme na to, jak oslovit toho, kdo se vám líbí.

 

Umíte zaujmout toho či tu, která vás zaujala?

Zejména na seznamce velmi záleží na tom, jak svoji vyvolenou či vyvoleného oslovíte a dá se říci, že máte jen „jednu šanci“, pokud ji promarníte, tak další šance už přijít nemusí. Při osobním seznámení pak všichni víme, že stačí pouhé 3 sekundy na to, abychom zjistili, zda „to tam je“.

 

Dnes se zaměříme na to, jak oslovit a zaujmout toho či tu „virtuálně“, tedy přes seznamku, protože ať už to říká kdokoliv cokoliv, tak právě toto medium má největší šance na úspěšné seznámení se.

Seznamka?

Na seznamce vybíráte „očima“, zejména muži, ženy přeci jen jsou schopny se zapovídat s někým „bez fotky“, ale samozřejmě sympatie při fotce natož pak osobním setkání jsou klíčové. Avšak aby nějaké „setkání“ vůbec mohlo nastat, je potřeba protějšek naladit, oslovit, navnadit, zaujmout – zkrátka se dát „do řeči“.

 

Pokud reagujete na nějaký profil, vždy je zcela klíčové, abyste si opravdu přečetli informace, které tam o sobě dotyčný píše. Pokud souzníte s tím, co tam je psáno a i po přečtení všechny informací máte stále chuť se s dotyčným/dotyčnou seznámit, hurá do toho. Důležité je být upřímný a „svůj“ či „svá“. Rozhodně nikoho nekopírujte, na nic si nehrajte, buďte sami sebou. Pokud hledáte partnera či partnerku na vážný vztah, tak přece hledáte někoho, komu se bude líbit vaše „pravé já“, proto tedy buďte přirození a sví.

 

Na co si rozhodně dát pozor:

  • Věty typu „ahoj co nového“ nebo „ahoj jak se máš“ jsou fakt ohrané, a upřímně myslím, že z 10 žen či mužů na takový inzerát bude reagovat maximálně 1.
  • Nepředstavit se při prvním vzkazu určitě také moc vhodné není, pokud někoho chceme oslovit, je fajn ukázat, že jsme slušní a podepíšeme se.
  • Samochvála je super věc, pokud si potřebujeme zvednout sebevědomí a říkáme sami sobě hezké věci o sobě, ale rozhodně ji nepoužívejme při seznamování.
  • Je fajn vyhnout se také všem informacím o tom, jak jste zklamaní z předchozího vztahu, co „hrozného“ vám bývalý partner či partnerka tropili atd.

 

Jak tedy na to?

  • Krátce, ideálně s troškou vtipu reagujte na to, co jste si přečetli na profilu dotyčné/ho.
  • Super je použít také nějakou otázku. Přeci jen, když se na něco zeptáte, tedy projevíte zájem o druhého, budete v jeho očích jistě „více přitažliví“, kdo by nebyl rád, že se o něj někdo zajímá.
  • Ještě jednou použiji slovo „krátce“, dlouhosáhlý elaborát nikdo číst nebude. Myslete na to, že prvotní vzkaz by neměl mít více než 5 řádků.

 

A příště se můžete těšit na úryvek psaní Etienna a Poštolky.

 

No Comments

Add your comment