fbpx
+420 732 827 906
info@sylviesamsonova.cz

Styky s Etiennem 5.

Styky s Etiennem 5.

Voalá, teorii máme za sebou a dnes se podíváme na slíbené první dopisování Etienna a Poštolky, aneb jak se oslovit a oslnit ,-)

 

Etienne oslovil Poštolku jako první (gentlemani to tak přeci dělají, že), posílám úryvek z jejich psaní ,-)

 

E: Milá Poštolko, záhadná a krásná, zaujala mě Tvoje fotka, vypadáš na ní tak zasněně. Napadá mě „na co asi myslíš“. Četl jsem tvoje řádky a myšlenky a líbilo se mi, jak píšeš o hodnotách, které v životě uznáváš, že máš ráda pokoru a čestnost. To dnes myslím nosí málo lidí, je mi ctí Tě znát a moci být s Tebou v kontaktu.

Vím, že máš ráda přírodu, byl bych moc rád, když bych Tě mohl někdy pozvat na procházku do přírody. Znám pár míst s nádherným výhledem. Zároveň je nezná moc lidí, tak tam nebývá až tak plno a krásně si tam člověk díky tomu vyčistí hlavu. Hodilo by se Ti to více v týdnu nebo o víkendu?

 

P: Milý Etienne, děkuji moc za kompliment, je pravda, že na fotce jsem zamyšlená, vlastně jsem ani nevěděla, že mě kamarádka fotí. Byla jsem tak nějak „ve svém světě“ v tu chvíli. Souhlasím, že mnoho lidí dnes není z těch, kteří by hodnoty jako pokoru uznávalo. O to raději jsem, že znám dalšího člověka, který to vnímá stejně.

Výlet do přírody by byl super, asi by se mi nejvíce hodil pátek, ale nevím, zda to je vhodné pro Tebe. Kdyžtak můžeme vymyslet i nějakou neděli, měj se hezky.

 

Když se na prvotní psaní Etienna a Poštolky podíváte, tak si dovolím „vypíchnout“ pár zásadních věcí:

  • netlačil na pilu, avšak hned šel k věci, tedy k návrhu na schůzku
  • se zamyslel nad tím, co má P. ráda a obratně to využil v komunikaci
  • nezapomněl na kompliment (kdo by nedostával rád komplimenty, u žen obzvlášť)
  • bravurně navrhl nejen výlet, ale rovnou přešel i k řešení termínu výletu, čímž P. motivoval k tomu, aby se zamýšlela nad tím, kdy se jí to hodí (a tedy ne nad tím, zda a vůbec se potkají).
  • P. si všimla komplimentu a poděkovala za něj (tedy ji potěšil a se „chytla na udičku“. Přešla k řešení termínu výletu nikoliv k tomu, zda se vůbec potkají (jestli je to brzo nebo pozdě nebo nevím co.. )

 

 

Pánové, oslovujte tedy svoje vyhlídnuté protějšky „první“, jste přeci gentlemani, pokud to vyjít nemá, tak to nevyjde. Ale když to nezkusíte, tak nebudete vědět a pokud to budete odkládat, tak budete zbytečně ztrácet čas. Úryvek jsem vám sem dala úmyslně, abyste se mohli inspirovat.

Samozřejmě to neznamená, že by žena nemohla muže oslovit první. Jasně, že může. Zejména, pokud je muž nesmělý a možná sám „neví jak na to“. Ať už tak nebo tak, cílem je, abyste našli lásku a byli šťastní, a kdo začal je opravdu v důsledku jedno ,-)

 

Příště se podíváme na úryvky prvního rande, stále platí, že se na mě můžete obracet se všemi dotazy ,-) těším se, Sylvie

No Comments

Add your comment