fbpx
+420 732 827 906
info@sylviesamsonova.cz

Styky s Etiennem 8.

Styky s Etiennem 8.

V posledním díle našeho „cyklu“ jsme se zaměřili na přípravu prvního rande. Dnes se podíváme troškou hlouběji na to, na co dát pozor, čeho se vyvarovat a co je naopak vhodné, abyste váš vztah rozvíjeli směrem, kterým chcete.

 

Na co dát na prvním rande pozor?

  • Určitě dbejme na to, ať nemluvíme jen o sobě, ale ponecháme prostor i tomu druhému.
  • Naslouchejme, pokud se na něco ptáme, tak jen pasivně odpověď nepřijímejme. Aktivně se doptejme na detaily. Chceme přece toho druhé poznat.
  • A toto je TOP DŮLEŽITÝ BOD. Dejme pozor na to, abychom příliš nemluvili o svých ex. A to jako vážně. Toto je věc, která výrazně ovlivní to, zda nějaké další rande bude. Rozhodně tím nechci říci, že byste měli „mlžit“ či dokonce zatloukat, ale jen to, že netřeba zabíhat do detailů.

 

Jak se přivítat a jak se rozloučit?

 

Samozřejmě záleží na tom, jak proběhla „chemie“, ale pokud předpokládáme, že funguje tak, jak má, pak na první přivítání je asi fajn se políbit na tváře. Přeci jen díky tomu tak trochu „vstoupíte“ do intimní zóny toho druhého. Budete mít možnost navnímat jeho vůni, pohyb a nechat do sebe veškerou tu chemii proudit.

Při vítání je také fajn podívat se druhému do očí, protože ty nikdy nelžou a lze v nich vyčíst mnohé. Tedy i to, zda druhá strana vysílá „stejné signály“.

 

Loučení by mělo být v duchu těšení se. Tedy ideální je opět si dát buď pusu na tváře, krátce se obejmout, či si dát pusu na pusu, pokud to situace a vy dva chcete, tak se samozřejmě i líbejte. Ale čím by první rande nemělo končit je sex. Ať chcete nebo ne, tak hledáte partnera /partnerku pro život a přeci jen nechceme někoho, s kým dotyčný/ná tzv. hned hupne do postele.

Na co nezapomenout?

U loučení nezapomeňte na úsměv a také na to, že svými slovy řeknete „že jste rádi, že jste druhého mohli konečně potkat osobně, že budete mít krásný den a moc se těšíte na příště.“

 

Jak jsem psala již v minulém díle, pánové, nezapomeňte ženě napsat jako první. Nečekejte „x dní“ nebo než napíše ona. Pokud o ni máte zájem, tak konejte, buďte v kontaktu, nepřerušujte komunikaci a to hezké, co mezi vámi vzniká. Přeci jen dost vztahů skončilo právě proto, že muž čekal klidně i týden s tím, než se ozval, a tak žena dospěla k názoru, že ji muž nechce.

Některé akčnější ženy pak berou věc do svých rukou, začnou sami komunikovat a psát, ale pro vztah muže a ženy by to mělo být tak, že muž je mužem, tedy gentlemanem, který jisté kroky, které se sluší a ke gentlemanovi patří, učiní jako první.

 

Příště se těšme na pokračování randění Etienna a Poštolky, aneb pobavíme se o prvním intimním sblížení, těšíte se? My ano ,-)